Osaka Special Club - for you! -

Opis forum


#1 2008-08-25 12:42:14

Iori

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 21
Punktów :   

Regulamin

Jak zawsze potrzebny, by nie zrobił się jeden wielki chaos.
Każde złamanie jakiegoś punktu regulaminu jest KARANE w zależności od tego czy to lekkie czy poważne złamanie zasad, zostajecie obarczeni karą:
a) za łagodne - upomnienie, 3 upomnienia i się żegnamy (np. zapomnienie o czymś w profilu na przykład o NATURALNYM zdjęciu, ale o tym potem)
b) za poważne - bezwarunkowo zostajesz wydalony z forum bez uprzedzenia.

Więc przejdźmy do konkretów:
OGÓLNE:
1. Nie obrażaj, nie znieważaj, nie dokuczaj innym użytkownikom (użytkownicy mają prawo do zgłoszenia administratorowi, jeśli coś ich 'zaboli').
2. Administrator ma ZAWSZE rację, bez znaczenia czy komuś się ta racja podoba czy nie.
3. Każde kłamstwo na temat swojej osoby, które wyjdzie na jaw (np. jestem Aiko i mam 20 lat, a tak naprawdę jestem Maiko i mam 12 lat - przypadkowe imiona) zostaje karane karą 'poważnego złamania regulaminu' więc proszę 'nie pomylić' się przy pisaniu informacji o sobie.
4. NIE MA OBOWIĄZKU ODPISYWAĆ WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM. Odpisujemy tylko tym, którym chcemy.
5. Musisz jednak napisać chociaż jeden post lub wprowadzić jedną zmianę (np. profilowego zdjęcia, ulubionego koloru, pieska, szczura itp) na 20 dni. Jeśli tego nie zrobisz dostaniesz UPOMNIENIE, że rzadko bywasz na forum, a w przeciągu 3 dni zostaniesz usunięty z forum.
PROFILOWE
1. Każdy użytkownik logując się na forum na 7 dni na napisanie o sobie profilu. Jeśli tego nie zrobi w tym czasie, zostanie usunięty z forum.
2. Każdy profil użytkownika musi zawierać:
a) ankietkę (do ściągnięcie poniżej regulaminu)
b) Jak najbardziej NATURALNE zdjęcie (Jeśli użytkownik takowego nie posiada, pisze PW do administratora, który ewentualnie pozwala zamieścić zdjęcie sesyjne)
c) Inne zdjęcia użytkownika (dowolne)
3. Zdjcia użytkowników w avatarach mogą być DOWOLNE, muszą jednak przedstawiać daną osobę.

Nie stosujemy się do zasad, że regulaminy są po to by je łamać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartwars.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.oldstars.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl